Vyhrajte Renault Clio Hybrid - MOL Zákaznický program

Natankujte a vyhrajte Renault Clio Hybrid

Hlavním partnerem soutěže je Renault Česká republika

VYHRAJTE RENAULT CLIO HYBRID A VÍCE NEŽ 2 340 DALŠÍCH CEN

Jak se zapojit?

  • Natankujte minimálně 25 l jakéhokoliv paliva.
  • Kód uvedený v dolní části účtenky zadejte na molprogram.cz/soutez a trefte výherní vteřinu. (Výherní vteřina je tajný předem stanovený čas v každém kole, od něhož jsou seřazovány vstupy do soutěže a jim přiřazovány výhry.)
  • Za natankování prémiového paliva EVO 100 PLUS nebo EVO DIESEL PLUS získáte na jedné účtence 2 kódy.
  • Účtenku si pečlivě uschovejte pro případ výhry.
  • Pro členy MOL programu je připravena speciální dvojitá šance na získání  TOP výhry. Každý kód zaslaný do soutěže je počítán členům MOL programu při závěrečném losování TOP výhry 2x a tím se zvyšuje i šance na získání TOP výhry.

Jaké výhry můžete získat?

Každý den hrajete o 26 výher a zařazujete se do slosování o TOP výhru – RENAULT CLIO HYBRID.

DENNÍ VÝHRY

1x za den

celkem 90x

PALIVOVÁ KARTA V HODNOTĚ
5 000,- Kč
1x za den

celkem 90x

PALIVOVÁ KARTA V HODNOTĚ
2 000,- Kč
10x za den

celkem 900x

VOUCHER NA OBČERSTVENÍ
FRESH CORNER
14x za den

celkem 1 260x

VOUCHER NA MYCÍ PROGRAM
PREMIUM

TOP VÝHRA

1x RENAULT CLIO HYBRID

Slosování proběhne 5. 3. 2021

Renault Clio

Při slosování o TOP výhru bude vybrán 1 výherní kód ze všech kódů, které byly zaslány během celé doby platnosti Hlavní hry. Členové MOL programu mají větší šanci získat TOP výhru, každý zadaný kód se jim  při závěrečném losování počítá 2x.

Soutěž trvá od 1. 12. 2020 do 5. 3. 2021. Více informací v Pravidlech.

Zadání kódu

Pro zařazení do soutěže vyplňte níže uvedená pole:

*
*
*
Každou účtenku si pečlivě uschovejte pro případ výhry.
Zákaznická karta
Jsem člen MOL programu a chci znásobit svou šanci na TOP výhru

Nejste ještě členem MOL programu? Máte zájem znásobit si také svou šanci na TOP výhru? Zaregistrujte se do MOL programu na kterékoli čerpací stanici MOL.

*
*
*

Pouze pro členy našeho MOL programu připravujeme nabídky šité na míru, speciální nabídky a slevy. Již jsme takto rozdali 5 palivových karet v celkové hodnotě 50 000 Kč. A pouze vybrané členy programu jsme odměnili 150 extra body za jejich nákupy v průběhu měsíce září. V případě, že máte o tyto nabídky také zájem, řekněte si o ně právě nyní.

Mám zájem dostávat jedinečné slevy a nabídky cílené dle mých potřeb
Díky poskytnutým údajům lépe porozumíme Vám i Vašim potřebám, a budeme tak moci zasílat marketingová sdělení Vám ušitá na míru, akční nabídky a kupony přímo pro Vás nebo Vám nabídnout služby a produkty přímo na čerpacích stanicích. To vše např. poštou, e-mailem, telefonicky, nebo prostřednictvím SMS či aplikace.
Jaké údaje jsou zpracovány?
Jméno, příjmení, pohlaví, e-mailová adresa, telefonní číslo, datum narození (v rozsahu, jak bylo poskytnuto), číslo karty, údaje o používání karty a zájmové oblasti týkající se poskytovaných služeb a produktů.
Nemám zájem. Co se stane?
Žádné cílené obchodní sdělení Vám nezašleme, osobní údaje v tomto rozsahu k zasílání nezpracujeme. Ale Vy nebudete vědět o kampaních, akcích a slevách, které jsou přímo pro Vás, např. o akci na Vaše oblíbené produkty a služby, protože je nebudeme znát.
*
Zaškrtnutím potvrzuji, že jsem starší 18 let, seznámil/a jsem se s Pravidly MOL zákaznického programuInformacemi o zpracování osobních údajů (dále jen Pravidla & Informace), které jsou dostupné na čerpací stanici a dále na www.molprogram.cz.
V případě, že jste nám už tento souhlas poskytli, již ho evidujeme a děkujeme. Právě pro Vás připravujeme nabídky na míru.
*
Souhlasím s Pravidly této soutěže.

Odesláním údajů přijímám Pravidla a prohlašuji, že veškeré výše uvedené údaje jsou pravdivé.

Formulář nemůžete odeslat, pokud nejsou vyplněna všechna povinná pole.

* = povinný údaj