Všechny akce s kartou

Máme pro Vás skvělou zprávu. Připravujeme zcela nový věrnostní program.

S ohledem na plánovaný start nového programu a ukončení stávajícího zákaznického programu skončí možnost čerpání stávajících bodů.

Využijte všechny své body na odměny, které máte nejraději

Pro možnosti uplatnění bodů navštivte některou z čerpacích stanic MOL nebo se podívejte na aktuální nabídku na našich webových stránkách. Přidali jsme i další nové produkty, ze kterých si jistě vyberete.

  • Body nasbírané v letech 2020 – 2023 můžete čerpat až do 31. 1. 2023.
  • Upozorňujeme, že na konci roku 2022 expirují dle Pravidel body starší dvou let tj. všechny body nasbírané v roce 2019. Informaci o počtu expirujících bodů uvidíte na účtence při nákupu se zákaznickou kartou nebo v mobilní aplikaci MOL Go.

Svoji zákaznickou kartu nadále bez omezení využívejte – body sbírejte, ale i uplatňujte. Určitě si ji také uschovejte pro pozdější registraci do nového programu.

Nejčastěji kladené dotazy

Co se stane, pokud své body nevyčerpám?

Body již nebude možné od 1. 2. 2023 uplatnit a čerpat je za odměny. Vyberte si svou odměnu a odměňte se co nejdříve.

Jak mohu uplatnit své nasbírané body?

Nasbírané body můžete uplatnit různými způsoby:

Vyplatí se mi stále používat svou zákaznickou kartu?

Určitě ano. Vaši věrnost zohledníme při přechodu do nového programu.

Kde si mohu zkontrolovat zůstatek svých bodů?

Zůstatek bodů si můžete kdykoli ověřit na čerpacích stanicích MOL na účtence při nákupu s MOL program kartou nebo v rámci svého on-line účtu na molprogram.cz či v aplikaci MOL Go.


O spuštění nového programu Vás budeme informovat. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonní lince 840 11 00 30 nebo nám pošlete e-mail na adresu molprogram@molcesko.cz. Další informace budeme postupně zveřejňovat na této stránce a zasílat také e-mailem.