Všechny akce s kartou

Podpořte s námi dobrou věc!

Od února můžete na čerpacích stanicích MOL zakoupit voňavé stromečky do auta, a přispět tak na nové vozy pro rodiny s hendikepovanými dětmi. Z každého prodaného „vonítka“ věnujeme 20 Kč na projekt Konta Bariéry. Prostředky, které vybereme, pomůžou vybraným rodinám.
Rodině Lukáše
Chlapeček se bohužel narodil předčasně a trpí dětskou mozkovou obrnou. Od dětství je tak na vozíku a odkázaný na neustálou pomoc své mámy. Lukáš nechodí, ale díky intenzivním rehabilitacím se již s oporou postaví a udělá pár krůčků. Je to skvělý, usměvavý a pozitivní kluk. Rodina žije na malé vesnici a bez vhodného auta je to pro ni velmi složité.
Rodině Barunky
Barunka se narodila předčasně v 34. týdnu těhotenství akutním císařským řezem. Ukázalo se, že se zamotala do pupečníku a měla velmi málo kyslíku, což bohužel zanechalo následky. Kromě dětské mozkové obrny se u ní rozvinul těžký typ epilepsie. Rodina našla rehabilitace, které dceři pomáhají. I přes těžký začátek tak Barunka dělá úžasné pokroky. Je to veselé dítě, které miluje hudbu. Podle rodičů má potenciál nepříznivou diagnózu zvládnout. Jak Barunka roste, objevila se potřeba koupit větší auto, do které se vejde zdravotní kočárek, nezbytné pomůcky, a výhledově také vozíček.
Projekt, který pomáhá hned dvakrát
Navíc charitativní vonítka vyrábí zdravotně postižení lidé v chráněné dílně Mont Group, kteří tak i díky Vašemu nákupu mají práci. Akce probíhá od 1. 2. 2022 na všech čerpacích stanicích MOL a vonítka můžete zakoupit i za své nasbírané body.